DOLAR 29,9431 % 0.23
EURO 32,8460 % 0.23
STERLIN 38,1945 % 0.16
FRANG 35,3204 % 0.2
ALTIN 1.958,93 % 0,60
BITCOIN 1.418.316 4.969

Sözünü Tuttan Başkan Hürriyet’e İzmitliler Teşekkür Etti

Yayınlanma Tarihi :
Sözünü Tuttan Başkan Hürriyet’e İzmitliler Teşekkür Etti

Sözünü Tuttan Başkan Hürriyet’e izmitliler teşekkür etti. İzmit’te ettiren Serdar Mahallesi’nde yeni istinat duvarı inşa ederek seçim öncesi verdiği sözü tutan Başkan Hürriyet’e, mahalle halkı yeni yapılan duvarın yanında teşekkür etti.

Sözünü Tuttan Başkan Hürriyet’e İzmitliler Teşekkür Etti

Serdar Mahallesi Girgin Sokak’ta yer alan istinat duvarının çökmesinin ardından yerine yenisinin yapılmaması nedeniyle yıllardır büyük mağduriyet yaşayan mahalle halkına seçim öncesi söz veren İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet verdiği sözü tuttu. Mahalle halkının can ve mal güvenliği için büyük tehlike arz eden alana yeni istinat duvarının yapımında sona gelinirken, Başkan Hürriyet, bölgeye giderek mahalle halkıyla incelemelerde bulundu.

Tamamlanmasında sona gelinen istinat duvarının uzun yıllardır yapılmasını beklediklerini ifade eden mahalle halkı, göreve geldiği gün konuyla ilgili çalışmaları başlatan Başkan Hürriyet’e teşekkürlerini sundu. Bölge halkının uzun yıllardır korkulu rüyası haline gelen, can ve mal güvenliğini tehlikeye atan alanda yeni istinat duvarının yükselmesi ile herkes rahat bir nefes aldı.

Serdar Mahallesi sakinleri, Başkan Hürriyet ve ekibine, kendilerini unutmadıkları ve göreve geldikleri günden itibaren konuyla yakından ilgilenerek yeni istinat duvarını kazandırdıkları için teşekkürlerini iletti.

İnceleme sırasında bir açıklama yapan Başkan Hürriyet, “Yaşanan çökme sonrasında yıllardır yenisi yapılmayan Serdar Mahallesi Girgin Sokak’taki istinat duvarı kabusu artık bitti.

Göreve gelmeden önce çözüm için söz verdiğimiz, mahalle sakinlerimizin can ve mal güvenliğini tehlikeye atan enkazı kaldırdık. Bugün ise Serdar Mahallesi sakinleri ile yapım işinin sonuna geldiğimiz yeni istinat duvarımızı beraber inceledik” dedi.

Öte yandan İzmit Belediyesi’nde Ziraat Mühendisi ve Veteriner Hekim sınavına girmeye hak kazanan adayların isim listesini belediyenin sosyal medya hesapları ve internet sitesinden adresinden duyuruldu. (İHA)

41 Saat Kocaeli Haber

YORUM YAP