DOLAR 29,8439 % -0.1
EURO 32,7833 % -0.14
STERLIN 38,1736 % -0.12
FRANG 35,2099 % -0.14
ALTIN 1.945,12 % -0,11
BITCOIN 1.424.328 5.586

Darıca Belediyesi Her Mahalleye Girip Dezenfekte Ediyor

Yayınlanma Tarihi :
Darıca Belediyesi Her Mahalleye Girip Dezenfekte Ediyor

Kocaeli’de Darıca Belediyesi, korona virüs önlemleri sebebiyle ilçede bulunan her mahalle cadde ve sokağa girip, dezenfekte ediyor.

Darıca Belediyesi Her Mahalleye Girip Dezenfekte Ediyor

Dünya’da ve ülkemizde yayılan Korona virüs salgınıyla mücadelesine aralıksız devam eden Darıca Belediyesi, halkın yoğun olarak kullandığı alanlarda dezenfekte çalışmalarına özverili bir şekilde devam ediyor.

Sağlık kuruluşları, duraklar vb. yerler düzenli olarak dezenfekte ediliyor

Darıca belediyesi personelleri özellikle otobüsleri, sağlık kuruluşları, PTT ve banka şubeleri, duraklar ve çöp konteyneri gibi alanları da düzenli bir şekilde dezenfekte etmeye devam ediyor.

Başkan Bıyık’ın talimatlarıyla her mahallede cadde cadde ve sokak sokak dezenfekte çalışmaları yapan ekipler, dezenfekte çalışmaları yapıyor.

Sokakları yıkıyorlar

Darıca Belediyesi’nin sahada çalışan personelleri dezenfekte çalışmalarının yanı sıra sokak ve caddeleri yıkama çalışmaları yapıyor.

Mahalle sakinleri memnun

Darıca’nın mahalle sakinleri Belediyesi’nin çalışmalarından ötürü duydukları memnuniyeti teşekkür edererek ifade ediyor.

Bıyık, “Zorunlu olmadıkça dışarıya çıkmayın” dedi.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık da korona virüs’e karşı her önlem ve tedbirlerin artarak devam edeceğini belirterek halkın zorunlu olmadıkça sokağa çıkmamalarını istedi. (İHA)

41 Saat Kocaeli Haber

YORUM YAP