REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

41 Saat Kocaeli Haber | Kocaeli Haberleri | izmit Haber | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 100 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a PKK’lı teröristle fotoğrafı çıkan HDP’li soruldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a PKK’lı teröristle fotoğrafı çıkan HDP’li soruldu
24 views
16 Ocak 2022 - 23:34

Adnan Menderes Demokrasi Müzesi‘nde gençlerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, PKK’lı bir teröristle fotoğrafları çıkan HDP’li milletvekilinin dokunulmazlığının kaldırılması için, “Gerekli adımlar atıldı” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a PKK’lı teröristle fotoğrafı çıkan HDP’li soruldu

Adnan Menderes Demokrasi Müzesi’nin açılışında Cumhurbaşkanı Erdoğan, ”Darbeler ve Demokrasi Söyleşisi”nde gençlerle bir araya geldi.

Demokrat Parti ve Menderes dönemi, Türkiye’nin demokrasi mücadelesinin en önemli kilometre taşlarından biri olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerin sorularını yanıtladı.

PKK’LI TERÖRİST İLE SEVGİLİ OLDUKLARI ORTAYA ÇIKAN HDP’Lİ VEKİL SORULDU

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, teröristle fotoğrafı çıkan HDP’li Semra Güzel‘i soran öğrenci, “Demokrasiye inanmış bir genç olarak, demokrasinin simgesi olan meclisimizde; terör kamplarına gitmiş, teröristlerle sevgili olmuş kişilerin yer almasını istemiyorum. Bu konuyla ilgili bir adım atılacak mı?” dedi.

blank

“SÜRATLE DOKUNULMAZLIKLARININ KALDIRILMASIYLA İLGİLİ ADIMLAR ATILDI”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, genç kızın sorusuna:

“Ne demek sorulur mu bu?! Adımlarımızı attık zaten, biz bu parlamentoda bunları görmek istemiyoruz dedik ve hemen müracaatımızı yaptık. Ve şu anda da 14 kişi onunla beraber olan var. Ve süratle dokunulmazlıkların kaldırılmasıyla ilgili adımlar atıldı. Hatta bu kişi -ismini anmamıza gerek yok- sözde milletvekili onun diğerlerinden dosyasını ayırıp bir an önce onunla ilgili adım atılsın diye de Meclis Başkanı ile bunu ayrıca konuştuk” yanıtını verdi.

(ensonhaber)

41 Saat Kocaeli Haber

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

41saat.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - 41saathaber@gmail.com