REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

41 Saat Kocaeli Haber | Kocaeli Haberleri | izmit Haber | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 100 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Kocaeli’de unutulmaz Ceza konseri

Kocaeli’de unutulmaz Ceza konseri
12 views
25 Temmuz 2022 - 12:32

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde ünlü rap sanatçısı Ceza, unutulmaz bir konsere imza attı.

Kocaeli’de unutulmaz Ceza konseri

Ünlü rap sanatçısı Ceza, Kocaeli’nin Gebze ilçesinde konser verdi. Gebze Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte, her yaştan müziksever saatler öncesinde konser alanını doldurdu.

Ceza’nın sahneye çıkmasıyla birlikte, kalabalık bir anda coşkuya büründü.

Ünlü sanatçı, sevilen şarkılarını seslendirdi. Vatandaşlar da hep bir ağızdan Ceza’nın şarkılarına eşlik etti. Konserin sonunda Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, binlerce müziksevere unutulmaz bir akşam yaşatan sanatçıya çiçek takdim etti.

“Gençlerimizi en iyi sanatçılara buluşturacağız”

Düzenlenen konsere gençlerin yoğun ilgi gösterdiğini söyleyen Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Daha önce de bir sanatçımızı gençlerimizle buluşturmuştuk.

Bugün burada da Ceza konseriyle yine gençlerimizi buluşturuyoruz.

Tabii ki biz öncelikle gençlerimizi sosyal hayatın içerisinde aktif kılmak, onların sanatsal ve kültürel faaliyetler anlamında bekledikleri karşılığı onlara vermek istiyoruz.

Burada tabii ki temel ölçümüz bizim değerlerimize zarar vermeden gençlerimizi de sokaktan, zararlı faaliyetlerin içinde olmaktan ve zararlı mekanların içinde olmaktan alıp, onları sanatın, kültürün, edebiyatın içine doğru çekmek, onlara alan açmak için bu konseri düzenlemiş olduk.

birkaç gün sonra tekrar bir sanatçımızı gençlerimizle buluşturacağız.

Daha sonra tekrar bir başka sanatçımızı buluşturacağız. Belirlenen sanatçılar, kendini ispat etmiş, seyirci ve dinleyici toplayan sanatçılarımız.

‘Bizim insanımız her şeyin en iyisine layıktır’ sloganıyla onlara en iyi sanatçıları, en iyi programları sunmaya gayret ediyoruz. Bugün burada da yoğun bir kalabalık var.

Yoğun bir ilgi, alaka var. İnşallah gençlerimizi memnun ederiz” dedi iha

41 Saat Koceali Haber

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

41saat.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - 41saathaber@gmail.com