DOLAR 29,8915 % 0.12
EURO 32,7750 % 0.18
STERLIN 38,1377 % 0.19
FRANG 35,1596 % 0.11
ALTIN 1.964,55 % 0,18
BITCOIN 1.337.567 -0.818

Başkan Hürriyet, Yeni Projeleri Masaya Yatırdı

Yayınlanma Tarihi :
Başkan Hürriyet, Yeni Projeleri Masaya Yatırdı

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, pandemi döneminde önemli çalışmalara imza atan Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri ile yeni projeleri masaya yatırdı.

Başkan Hürriyet, Yeni Projeleri Masaya Yatırdı

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, korona virüs salgını günlerinde İzmitlilerin hem acil ihtiyaçlarının karşılanması hem de psikolojik destek verilmesi noktasında önemli projelere imza atan Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ile bir toplantı düzenledi.

Başkan Hürriyet toplantıda Başkan Yardımcıları Ünal Özmural, Sibel Solakoğlu, Özel Kalem Müdürü Duygu Ümit Çetiner, Koordinatör Sercan Al ve sınavla işe alım sürecini başarı ile tamamlayan belediyenin yeni sosyal hizmet uzmanları ile bir araya gelerek yeni projeleri masaya yatırdı.

Önümüzdeki süreçte faaliyete geçirilecek olan projelerin konuşulduğu toplantıda özellikle yeni personellerin sunduğu fikirler hem belediyenin yönetim kadrolarından hem de Başkan Hürriyet’ten tam not aldı.

Korona günlerinde belediye olarak büyük bir özveriyle çalıştıklarını söyleyen Başkan Hürriyet, “Bu süreçte üretken projeleri ve vatandaşlarımızın sorunlarına çare olan projeleri hayata geçirmeye çalışıyoruz. Bugün yine yoğun bir toplantı gündemimiz vardı.

Vatandaşlarımıza daha çok nasıl destek olabiliriz, vatandaşlarımızın hayatını nasıl daha kolaylaştırabiliriz diye büyük bir gayret ve emek ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Sosyal destek hizmetlerinin bu süreçteki çalışmalarının oldukça önemli olduğunu ifade eden Başkan Hürriyet, “Bu sebeple sosyal destek hizmetleri alanında geliştirdiğimiz yeni projeleri önümüzdeki süreçte hayata geçireceğiz. Bir yandan da ekibimizi güçlendirmeye, gençlerimize istihdam yaratmaya devam ediyoruz.

Gençlerimizin ufkundan, vizyonundan, üretkenliğinden yararlanmaya çalışıyoruz. İzmit Belediyesi’ni bu anlamda güçlü kılmaya çalışıyoruz ki belediye ne kadar üretirse o kadar çok insana yardım eli uzatabilir, kardeşlik sunabiliriz” diye konuştu. (İHA)

41 Saat Kocaeli Haber

YORUM YAP