REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

41 Saat Kocaeli Haber | Kocaeli Haberleri | izmit Haber | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 100 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Bu merkezde yok yok

Bu merkezde yok yok
7 views
29 Eylül 2022 - 14:53

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “GTO Darıca Hizmet Kompleksi’nin açılışını gerçekleştirdik. İlçemizde aşevi, taziye evi, sosyal market, afet koordinasyon merkezi, engelliler merkezi ve sürekli kan alım merkezi gibi alanlarda önemli bir hizmet verecek” dedi.

Bu merkezde yok yok

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, kısa bir süre önce yapımları tamamlanan 3 yeni projeyi AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay ve yönetimine gezdirerek projelerin son durumları hakkında bilgiler verdi.

Sırasıyla Rüstem Metin Yurttaş Halk Sağlığı ve Kültür Merkezi, GTO Darıca Hizmet Kompleksi ve Nenehatun Ahmet Çalık Amatör Spor Kompleksi’ni gezdiren Muzaffer Bıyık, Darıca’ya kısa sürede 3 önemli kompleksi kazandırdıkları için mutlu olduklarını söyledi.

“Eşit hizmet anlayışıyla hizmet ediyoruz”

Vatandaşların kendilerine olan güvenlerini boşa çıkarmamak için çalıştıklarını söyleyen Muzaffer Bıyık, “Darıca’mızın her bir mahallesine eşit hizmet anlayışıyla hizmet ediyoruz.

Nenehatun ve Kazım Karabekir Mahallelerimizin olduğu bölge Darıca nüfusunun en yoğun olduğu ve sürekli gelişerek büyüyen bir bölge.

Burada 3 önemli kompleksi kısa sürede tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. GTO Darıca Hizmet Kompleksi’nin açılışını gerçekleştirdik.

İlçemizde aşevi, taziye evi, sosyal market, afet koordinasyon merkezi, engelliler merkezi ve sürekli kan alım merkezi gibi alanlarda önemli bir hizmet verecek” dedi.

“Kompleks modern yapısıyla bölgemize değer katacak”

Başkan Bıyık, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Aynı şekilde Rüstem Metin Yurttaş Halk Sağlığı ve Kültür Merkezi projemizi de tamamladık. İçerisinde ufak tefek birkaç iş kaldı. Sağlık ocağı ile birlikte adeta mini bir kültür merkezi olarak hizmet verecek.

Meclis toplantılarımızı da burada yapmak için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Konferans salonu ile birlikte gençler için Youtube odasının da olacağı kompleks, modern yapısıyla bölgemize değer katacak.

Nenehatun Amatör Spor Kompleksi, gençlerimize yakışır bir tesis oldu.

Kulüp odaları, toplantı salonları, soyunma odaları, malzeme odaları gibi her ayrıntı kulüplerimizin talepleri doğrultusunda düşünüldü. Amatör Spor Kompleksi’nde ayrıca okçuluk ve judo gibi branşlarda da spor yapılabilecek”(iha)

41 saat haber

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

41saat.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - 41saathaber@gmail.com