REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

41 Saat Kocaeli Haber | Kocaeli Haberleri | izmit Haber | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 100 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

TACİZCİ EZGİ MOLA’NIN KORKULU RÜYASI OLDU

TACİZCİ EZGİ MOLA’NIN KORKULU RÜYASI OLDU
6 views
12 Mayıs 2022 - 13:28

Masumlar Apartmanı dizisinde yer alan ünlü sanatçı tacizci hayranıyla uğraşmaya devam ediyor

TACİZCİ EZGİ MOLA’NIN KORKULU RÜYASI OLDU

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hazırlanan iddianamede, Ezgi Mola’nın emniyete yaptığı şikayete göre 2015 yılında bir firmanın reklam çekimlerinde şüpheli Kemal K.’nin reklam afişinde arkasında duran doktor rolünde olduğunu, şüpheliyle hiçbir zaman yan yana gelmediklerini, ayrı zamanlarda çekilen fotoğrafların birleştirildiğini belirttiği anlatıldı.

blank

21 Aralık 2020 tarihinde şüphelinin Ezgi Mola’yı takip ettiği, şüphelinin “Seninle konuşmam lazım. Seni görmem lazım” deyip parmağını salladı.

Şüpheli “İşimi yapmama engel oluyorsun. Seni çok kötü yapacağım haberin olsun” diyerek tehditte bulunduğu ifade edildi.

Ezgi Mola, şüpheli Kemal K.’nin kendisine Instagram üzerinden de 2020 yılından bu yana rahatsız edici mesajlar göndererek tacizde bulunduğu ifade ettiği iddianamede yer aldı.

blank

Şüpheli Kemal K.’nin ifadesinde Ezgi Mola’yı takip etmediğini, sadece konuşmak istediğini belirtti.

Şüpheli, Mola’nın korkup kaçmak istediği ve kendisini yanlış anladığını, Instagram hesabının ve mesajların ise kendisine ait olduğunu belirterek suçlamaları reddettiği belirtildi.
blank

İddianamede, şüpheli Kemal K.’nin Ezgi Mola’ya mesaj göndererek “Bekleyecek gücüm kalmadı. Artık seni görmek istiyorum. Birtanesin sen, hatalıysam özür dilerim.” dediği belirtildi.

İddianamede şüphelinin “İnsan sevdiğine kızabiliyor işte. Beni anla lütfen. İnan boğulduk artık net bir iletişim kuralım rica ediyorum. Orada yanında olmayı çok isterdim.” dediği belirtildi.

blank

Şüphelinin “Daha önce de mesaj atmıştım görmediniz sanırım. Çok özledim seni. Yanında olmayı istiyorum artık” şeklinde mesajlar göndererek huzur ve sükununu bozduğu belirtildi.

İddianamede mesaj dökümlerine göre ve dolaylı ikrarı dikkate alınarak şüpheli Kemal K. hakkında “taciz”, “Kişilerin huzur ve sükununu bozma” ve “Tehdit” suçlarından toplam 1 yıl 2 aydan 8 yıl 3 aya kadar hapsi talep edildi.

blank

Şüpheli, önümüzdeki günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkacak.internethaber

41 Saat Kocaeli Haber

 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

41saat.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - 41saathaber@gmail.com