REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

41 Saat Kocaeli Haber | Kocaeli Haberleri | izmit Haber | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 100 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Başkan Aygün: “Önceliğimiz çocuklar ve gençler”

Başkan Aygün: “Önceliğimiz çocuklar ve gençler”
14 views
17 Şubat 2022 - 13:52

Spor alanlarındaki çalışmaları yerinde inceleyen Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Önceliğimiz çocuklarımız ve gençlerimiz. Onlar için parklara ve belirlediğimiz noktalara yeni spor alanları inşa ederek çocuklarımızın kendi mahallelerinde güvenle spor yapacakları alanlar oluşturuyoruz” dedi.

Başkan Aygün: “Önceliğimiz çocuklar ve gençler”

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün yönetiminde devam eden çalışmalar kapsamında, çocuklar ve gençlerin ihtiyaçları doğrultusunda ilçedeki 11 yeni noktada daha spor alanları oluşturuluyor.

İlçede ikinci etap düzenlemeleri ile suni çim futbol sahalarının yapıldığı Çınarlı Mahallesi Hüseyin Gülseven Parkı, Yenikent Mahallesi Barış Manço Sokak Parkı, Çınarlı Mahallesi Topçular Parkı, Yenikent Mahallesi Araptepe Sokak Parkı, Yenikent Mahallesi Pehlivan Sokak, Çınarlı Mahallesi Bosna Yıldız Parkı, İbni Sina Mahallesi Zorlu Sokak Parkı, Sırrıpaşa Mahallesi Uzunoğlu Sokak Parkı, Sırrıpaşa Mahallesi Çenedere Parkı, Sırrıpaşa Mahallesi İlyas Bayraktutar Parkı ve Yavuz Sultan Mahallesi Mahmut Kılıçdoğan Parkı’nda düzenlemeler büyük oranda tamamlandı.

blank
Spor alanlarındaki çalışmaları yerinde inceleyen Zeki Aygün, hem yapılan düzenlemelerdeki son durumla ilgili bilgi aldı hem de vatandaşlarla sohbet etti.

blank

Aygün, “Önceliğimiz çocuklarımız ve gençlerimiz.Onlar için parklara ve belirlediğimiz noktalara yeni spor alanları inşa ederek çocuklarımızın kendi mahallelerinde güvenle spor yapacakları alanlar oluşturuyoruz. Gençlerimizin talebi üzerine bugüne dek beş ayrı bölgede futbol sahalarımızı tamamlayarak, kullanıma açtık. İkinci etapta 11 ayrı bölgemize daha yeni spor alanları kazandırıyoruz. Gençliğe yönelik bu uygulamalarımızı ilçemizdeki tüm parklarımızda yapmaya devam edeceğiz” dedi.iha

41 Saat Kocaeli Haber

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

41saat.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - 41saathaber@gmail.com