DOLAR 29,8947 % 0.17
EURO 32,7193 % 0.1
STERLIN 37,9654 % -0.11
FRANG 35,1244 % 0.05
ALTIN 1.948,57 % -0,63
BITCOIN 1.343.036 0.065

Kocaeli’de İhtiyaç Sahiplerine Ramazan Kolisi Dağıtıldı

Yayınlanma Tarihi :
Kocaeli’de İhtiyaç Sahiplerine Ramazan Kolisi Dağıtıldı

Ramazan ayı faaliyetlerine erken başlayan Kocaeli’de yetimi yoksulu Gözetenler derneği ihtiyaç sahibi ailelerin sosyal inceleme sonuçlarına göre acil ihtiyaçlarını tespit ederek, yardımda bulunuyorlar.

Kocaeli’de İhtiyaç Sahiplerine Ramazan Kolisi Dağıtıldı

Ramazan ayının yaklaştığı şu günlerde ihtiyaç sahibi ailelerin yükünü bir nebze hafifletmek  adına Ramazan kolisi, zekat, sadaka, fitre ve bağışları ailelere ulaştırarak yetim ve yoksullara yardımcı olmanın mutluluğunu yaşıyorlar.
Hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında köprü vazifesini görmeye devam eden Yetimi yoksulu Gözetenler, paylaşma ve yardımlaşma ayı olan Ramazan ayında da yardımlarını sürdürmeye devam edecekler.
Şu ana kadar 100 aileye ulaştıklarını ve gıda kolisinin yanında yumurta hijyen malzemeleri, çocuklar için malzemeler  nakdi ve giyim yardımlarının da devam ettiğini belirten dernek yetkilileri, yardımlarının sürdüğünü ve hayırseverlerden gelecek destek oranında daha fazla aileye ulaşmayı hedeflediklerini dile getirdiler.
Ramazanın yardımlaşma ve dayanışma ayı olduğuna vurgu yapan Yetimi Yoksulu Gözetenler Derneği yetkilileri, özellikle Ramazan ayında çalışmalarını artıracaklarını, ihtiyaç sahiplerinin bu ayda daha fazla yardıma muhtaç olduğunu aktardılar.

YORUM YAP