REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

41 Saat Kocaeli Haber | Kocaeli Haberleri | izmit Haber | Haberler | Güncel Yerel Haberler


BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Kocaeli’de Gençler Bu Mekanda Buluşacak

Kocaeli’de Gençler Bu Mekanda Buluşacak
119 views
08 Ocak 2021 - 13:58

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, gençlik çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda İzmit’te inşası biten ve üniversite gençlerine hizmet verecek olan “Genç Mekan”, yeni nesil gençlik için lazım olan tüm gereksinimleri bünyesinde barındıracak.

Kocaeli’de Gençler Bu Mekanda Buluşacak

Büyükşehir Belediyesi, Genç Mekanla üniversite öğrencileri başta olmak üzere tüm gençlere önemli fırsatlar sunacak.

Özelikle yeni nesil gençlik için tasarlanan binada, E-spor ve dijital içerik atölyeleri başta olmak üzere akademik okullar, kütüphane hizmetleri ve sanat aktiviteler yer alacak.

Bununla birlikte ücretsiz internet ile çay/kahve ikramları ve rahat kitap okumalarının yapıldığı alanlarla, gençlerin ihtiyaçları karşılanacak.

E-spor ve dijital içerik atölyesi
İzmit’te gençlere hizmet verecek olan Genç Mekan 4 katlı ve yeni nesil gençlik merkezi olarak hazırlandı. Giriş katında çay kahve alanı ve 1 adet karşılama holü bulunurken, 1. katta günlük gazete ve dergi yayınlarının takip edileceği alan, sohbet alanı ve danışma bölümü yer alıyor.

2. katında yeni nesil gençliğin en çok tercih ettiği E-spor salonu, akademik çalışmalara uygun zengin kütüphane ve gençlerin sohbet etmeleri için nostaljik görünümlü divaniye, gençlerin hizmetinde olacak.

3. katında ise dijital çalışmalar için Youtuber ve Podcast stüdyoları yer alıyor. Bunun yanında kuluçka merkezi, spor salonu, teknoloji garaj, konferans salonu, gastronomi alanı ve chat cafe bulunuyor.

41 Saat Kocaeli Haber

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

41saat.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - 41saathaber@gmail.com