REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

41 Saat Kocaeli Haber | Kocaeli Haberleri | izmit Haber | Haberler | Güncel Yerel Haberler


BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal “lüks site-gecekondu” iftirasını yargıya taşıdı!

Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal “lüks site-gecekondu” iftirasını yargıya taşıdı!
87 views
01 Mayıs 2021 - 14:57

Başarılı çalışmalarıyla Sivas’ın adını önemli üst düzey şirketlerde duyuran hemşehrimiz Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal hakkında “Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal lüks siteyi gecekonduya çevirdi” başlığıyla gerçek dışı haberi yayınlayan gazeteci kim?

Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal “lüks site-gecekondu” iftirasını yargıya taşıdı!

Kişinin, Kadri Özdal ile aynı sitede oturan ve bir çok site sakinini benzer şekilde içeriklerle gündeme taşıyan bir gazeteci olduğu öğrenildi.

Site genel kurul toplantısında yaptığı bu eylemleri de itiraf etmek zorunda kalan gazeteci hakkında soruşturma açıldı.

Gazeteci yaptığı ve servis ettiği haberinde “Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal diyerek kişinin çalıştığı kurum üzerinden kişiyi yıpratmaya çalıştığı açıkça gözlenirken “Kişinin çalıştığı şirket ile oturduğu evin ne ilgisi var?” sorusu da dikkat çeken konulardan…

Hedef aldığı kişiler hakkında yayınladığı ve yayınlattığı haberlerde “görevi kötüye kullanma, yargılanma, kaçak yapılaşma, suç duyurusu” gibi kalıplaşmış ve dikkat çekici kelimelerle yazılar hazırlayarak haber sitelerine servis eden bu gazetecinin amacının “çamur at izi kalsın” olduğu gözleniyor.

Yapılan araştırmada Kadri Özdal adına kayıtlı o sitede bir ev olmamasına rağmen sanki varmış gibi belgeler uydurarak, Özdal’ın ailesine ait adres bilgileri dahi birçok özel bilgiyi kullanıp haberler ürettiği ve konunun Özdal tarafından yargıya taşındığı öğrenildi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

41saat.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - 41saathaber@gmail.com