REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

41 Saat Kocaeli Haber | Kocaeli Haberleri | izmit Haber | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 100 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Başkan Savran minik Yusuf için direksiyona geçti

Başkan Savran minik Yusuf için direksiyona geçti
0 views
02 Kasım 2022 - 23:08

Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, Nevşehirli SMA hastası Yusuf Eren Gostak’a destek olmak için taksi şoförlüğü yaptı.

Başkan Savran minik Yusuf için direksiyona geçti

Nevşehir Ses Taksiye ait Taksi ile ilk müşterisini alan Savran, burada direksiyon başına geçerek taksi ile müşteri taşıdı. Savran’ın şoförlüğünü yapacağı aracın o saatler arasındaki tüm geliri Yusuf Eren için Nevşehir Valiliği onaylı başlatılan yardım kampanyasına bağışlandı. Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran yaptığı açıklamada, “Yusuf Eren Gostak; 6 aydır SMA tipi hastalıkla mücadele veriyor. Bu hastalığın tedavisi ne kadar erken uygulanabilirse tedavi oranı artıyor” dedi.

“Belediye başkanı olarak bende bu farkındalığa öncülük etmek istedim” diyen Savran, “Ciddi bir katkıda bulunmak istedim. Birkaç gün önce canlı yayınlar ile başladık. Taksici kardeşlerimizden de böyle fikir ortaya çıktı. Bugün sembolikte olsa, taksiye binmek isteyen vatandaşlarımız aradı. Onları farklı yerlerden alıp, farklı yere bırakacağım. Bu sayede farkındalığı artırmak istiyoruz.

Taksiye binen vatandaşlarımızda sadece taksi ücreti değil gönüllerinden ne kadar koparsa Yusuf Eren’e katkıda bulunacaklar. Devam eden günlerde ise ülke genelinde birtakım faaliyetler olacak. Evladımız iyileştiğinde normal hayatına devam ettiğinde Nevşehir’de birlik beraberliğin bir simgesi olacak” dedi. -İHA

41 Saat Kocaeli Haber

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

41saat.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - 41saathaber@gmail.com