REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

41 Saat Kocaeli Haber | Kocaeli Haberleri | izmit Haber | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 100 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Şehit aileleri ve hasta çocuklara asker morali

Şehit aileleri ve hasta çocuklara asker morali
0 views
05 Kasım 2022 - 20:09

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Samsun Şubesi, şehit aileleri ve lösemili çocuklar yararına resim ve el sanatları sergisi düzenledi.

Şehit aileleri ve hasta çocuklara asker morali

Lösemi hastası çocuklara zorlu süreçlerinde destek olmak, şehit ailelerine de yalnız olmadıklarını hissettirmeyi amaçlayan emekli askerler resim ve el sanatları sergisi açtı. Sergiden elde edilecek gelirin hasta çocukların tedavisine ve şehit ailelerine destekte kullanılacağı belirtildi.

Atakum Hasan Ali Yücel Gençlik Bilim ve Sanat Merkezinde yoğun katılım ile gerçekleşen sergi açılışında konuşan TEMAD Dernek Başkanı Tanju Arat, sosyal aktivitelerden topladıkları gelirleri başta şehit aileleri olmak üzere yardıma ihtiyaç duyan kesimler için kullanacaklarını belirtti. Arat, “Sergimizden sanatseverlerin katkılarıyla satışı yapılacak resim ve el sanatları ürünlerinden şehit ailelerine vefa projemiz olan LÖSAM’a aktarımda bulunacağız.

Sizlerin sayesinde lösemili çocuklarımıza şifa, kutsal vatanımız için kanlarını dökerek şehit olan evlatlarımızın emaneti ailelerine vefamızı yerine getireceğiz. Ayrıca turizm işletmesi sahibi emekli bir meslektaşımız da her ay bir şehit ailesini Nevşehir’deki işletmesinde misafir edecektir. Samsun’da bulunan bir turizm firmamız da ücretsiz ulaşımlarını sağlayacaktır. Amacımız şehit ailelerimize hiç bir masraf yaptırmadan bu tatil imkânından istifade etmelerini sağlamak ve şehitlerimize vefamızı yerine getirmektir” dedi. iha

Kocaeli 41 Saat Haber

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

41saat.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - 41saathaber@gmail.com